COVID 19

INFORMACE

Vzhledem k aktuální celostátní situaci v souvislosti s nákazou koronaviru ordinace MK PRAKTIK Břeclav s.r.o omezuje provoz.

Pacienti s respiračním onemocněním, horečkou, kašlem, rýmou, celkovou slabostí, bolesti svalů a kloubů, bolesti hlavy atd. mají zákaz se zdržovat v čekárně! Kontaktujte lékaře ev. Krajské hygienické stanici Jihomoravského kraje k dalšímu potupu!!!

Telefon viz odkaz kontakty: www.khsbrno.cz (volba lokality obce, odd. protiepidemické)

ORDINAČNÍ A PROVOZNÍ DOBA

Žádáme pacienty o elektronickou komunikaci, telefonický kontakt zcela výjimečně. Pokud se nemůžete dovolat, zanechte vzkaz sms, mail..atd, ozveme se zpětně, jakmile to bude možné.

Ošetřujeme pouze PŘEDEM OBJEDNANÉ PACIENTY, a to i v době mezi 08:00–10:00 hodinou. Do ordinace bude mít přístup pouze předem objednaný pacient, bez výjimky!

10:00–11:00 Administrativa, Telefonická konzultace, očkování  

Přítomnost v ordinaci se bude řídit podle stavu objednávek. Recepty objednávat elektronickou formou.

TESTOVÁNÍ A OČKOVÁNÍ

Rapid test – protilátky COVID 19 testujeme zda jste onemocnění již prodělali.

450,-

Antig. test pro přímé stanovení probíhajícího onemocnění je plně hrazeno ze zdravotního pojištění, pro diagnostické účely, dle indikace lékaře.

Plošné testování, testování pro zaměstnavatele ordinace MK PRAKTIK Břeclav s.r.o NEPROVÁDÍ, v případě zájmu se musíte objednat do odběrových center.

Vakcínou proti COVID 19, očkujeme od 12. 3. 2021. Prosím netelefonujte, kontaktovat vás budeme my! Očkování bude vakcínou Astrazeneca, která jako jediná je distribuována t.č do ordinací praktických lékařů.

Pokud se pacienti chtějí očkovat u praktického lékaře (PL), nemají se registrovat v centrálním rezervačním systému. Pokud se pacienti již registrovali v centrálním systému, očkovat u PL nelze !!!

Jak se přihlásit na očkování – centrální rezervační systém